Samorząd Uczniowski

przewodnicząca: Amelia Kolasa (6b)

z-ca: Paulina Stawowa (8b)

sekretarz: Julia Margasińska (7b) , Alan Koźlik (7b)

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

mgr Dominika Barczyk
mgr Renata Jarosz
mgr Monika Widok

Drodzy Uczniowie i Rodzice, 5 listopada będziemy świętować „Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek”. Uczniowie klas I – III w tym dniu mogą przebrać się za postać z ulubionej bajki. Podczas zajęć w szkole zostaną wykonane zdjęcia.Uczniów klas IV – VIII zachęcamy również do przebrania się lub sfotografowania się z pluszakiem z ulubionej bajki. Gotowe zdjęcie należy przesłać na adres: sp21dominika.barczyk@gmail.com do 5.11 do godziny 19.00. Wszystkie zdjęcia zamieścimy na facebooku.Zachęcamy do wspólnej zabawy. Pozdrawiamy, Opiekunowie SU

“Uczniowie pacjentom z COVID-19”.

Zachęcamy do udziału w akcji SU, która polega na podarowaniu środków ochrony higienicznej i innych potrzebnych rzeczy Miejskiemu Szpitalowi w Rudzie Śląskiej. Potrzebne rzeczy to: soki, wody mineralne, oliwki, kremy do pielęgnacji (np. sudocrem), chusteczki nawilżające, podkłady na łóżka, pampersy dla dorosłych 3, środki czystości, chusteczki do nosa i ręczniki papierowe.
Rzeczy można składać w koszu umieszczonym na portierni od 01.12 do 04.12 w godzinach od 8.00 do 17.00. Prosimy o wpisanie na listę danych dziecka,( imię, nazwisko, klasa) które zaangażowało się w akcję. 
W razie jakichkolwiek pytań należy kontaktować się z opiekunami SU: p. Widok, p. Jarosz lub p. Barczyk. Bardzo prosimy o zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa w czasie pobytu na terenie placówki.  

Drodzy Uczniowie, wielkimi krokami zbliża się Dzień Kota (17.02). Zapraszamy do udziały w akcji SU „Koci portret”. Wystarczy zrobić zdjęcie swojego kota 🐈 i przesłać je do 15 lutego do godz. 15.00 na podane niżej adresy: kl. 1-3 sp21monika.widok@gmail.com kl. 4-8 sp21dominika.barczyk@gmail.com Prosimy napisać w mailu, kto przysłał zdjęcie (imię i nazwisko, klasa).Z nadesłanych zdjęć zrobimy prezentację, która trafi na szkolnego FB. Czekamy na Wasze zdjęcia.

POMAGAMY ZWIERZĘTOM🐈🐩

Drodzy Uczniowie, serdecznie zachęcamy do włączenia się w zbiórkę rzeczy do schroniska “Fauna” w Rudzie Śląskiej. Nasi czworonożni przyjaciele potrzebują wsparcia. Osoby chętne mogą przynosić do szkoły: karmę mokrą i suchą dla kotów dobrej jakości, środki do odkażania klatek, suchą karmę dla psów (np. Brit Care, Purizon, Pedigree, Chappi, Frolic, Fitmin, Royal Canin, Bosh, Taste of the Wild, Wolf of Wilderness, Hill’s), karmę dla psów w puszkach (np. Animonda, Dolina Noteci, Rinti, Rocco, Lukullus, Pedigree, Chappi, Butcher’s, Winston), przysmaki dla psów i kotów, zabawki, wiadra, mopy, szczotki, środki czystości, smycze, obroże, koce, ręczniki, środki przeciwpchelne (Advantix, Frontline, Fypryst, Vectra 3D, Fiprex). Rzeczy można zostawiać w koszu przy portierni. Uczniowie klas 1-3 o włączeniu się w akcję informują wychowawcę, uczniowie klas 4-8 wpisują się na listę, która jest na portierni. Zbiórka potrwa od 9.02 do 15.02.21. Zapraszamy do udziału!