Młodzieżowa Rada Miasta

MŁODZIEŻOWA RADA MIASTA RUDA ŚLĄSKA X kadencja (2021-2023)

20 października o godz. 15.00 odbyła się Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Ruda Śląska X Kadencji. W czasie uroczystości odbyło się ślubowanie radnych oraz wybory Przewodniczącego, Zastępcy Przewodniczącego i członków Prezydium. W spotkaniu brała udział Amelia Kolasa – radna reprezentująca naszą szkołę. Amelce życzymy powodzenia w sprawowaniu nowej funkcji 🙂

28 września 2021 r. odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Uczniowe klas 7 i 8 głosowali na jednego z 3 kandydatów. Radną w naszej szkole została Amelia Kolasa z kl. 7b. Gratulujemy i życzymy powodzenia w pełnieniu nowej funkcji.

MŁODZIEŻOWA RADA MIASTA RUDA ŚLĄSKA IX kadencja (2019 – 2021)

W dniu 18.12.2019 nasza reprezentantka Zuzanna Matura uczestniczyła w kolejnym posiedzeniu Młodzieżowej Rady Miasta. Został przyjęty plan pracy na rok 2020. Debatowano również na temat wykorzystania środków z Budżetu Obywatelskiego. Życzymy kolejnych owocnych spotkań.

Dnia 30.10.2019 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta. Naszą szkolę reprezentowała Zuzanna Matura. Na posiedzeniu omawiane były wszystkie sprawy organizacyjne. Wszyscy składali uroczystą przysięgę. Wybraliśmy przewodniczącego MRM oraz jego zastępcę. Wybrana została także komisja skrutacyjna.