Drodzy Uczniowie, serdecznie zachęcamy do włączenia się w zbiórkę rzeczy do schroniska “Fauna” w Rudzie Śląskiej. Nasi czworonożni przyjaciele potrzebują wsparcia. Osoby chętne mogą przynosić do szkoły: karmę mokrą i suchą dla kotów dobrej jakości, środki do odkażania klatek, suchą karmę dla psów(np. Brit Care, Purizon, Pedigree, Chappi, Frolic, Fitmin, Royal Canin, Bosh, Taste of the Wild, Wolf of Wilderness, Hill’s), karmę dla psów w puszkach (np. Animonda, Dolina Noteci, Rinti, Rocco, Lukullus, Pedigree, Chappi, Butcher’s, Winston), przysmaki dla psów i kotów, zabawki, wiadra, mopy, szczotki, środki czystości, smycze, obroże, koce, ręczniki, środki przeciwpchelne (Advantix, Frontline, Fypryst, Vectra 3D, Fiprex). Rzeczy można zostawiać w koszu przy portierni. Uczniowie klas 1-3 o włączeniu się w akcję informują wychowawcę, uczniowie klas 4-8 wpisują się na listę, która jest na portierni. Zbiórka potrwa od 9.02 do 15.02.21.Zapraszamy do udziału!