Nasza szkoła włącza się do akcji MEN “Razem na święta”.

Uczniów i nauczycieli zachęcamy m.in. do: • wykonanie kartek z życzeniami świątecznymi i przekazanie ich sąsiadom (np. wrzucenie do skrzynek pocztowych), • samodzielne przygotowanie słodkich upominków (np. pierniczków) i obdarowanie nimi sąsiadów albo osób potrzebujących z najbliżej okolicy, • przygotowanie ozdób świątecznych dla osób z rodziny, najbliżej okolicy, przyjaciół, • zaoferowanie pomocy osobom chorym lub starszym w przedświątecznych zakupach. Chcemy włączyć się w akcję niesienia pomocy innym, bo jesteśmy przekonani, że szczególnie w tym czasie, wiele osób czeka na nasze wsparcie. Każdy, nawet najmniejszy gest życzliwości może sprawić, że te święta będą radosne dla wszystkich🌲.

Warto pomagać😀

W ramach akcji uczniowie wykonali kartki świąteczne, paczkę dla Domu Samotnej Matki oraz pierniczki dla swoich sąsiadów.