W ubiegłym miesiącu wszystkie uczennice mogły wziąć udział w plebiscycie i oddać głos na Najsympatyczniejszego Chłopca naszej szkoły.

Po podliczeniu głosów okazało się, że tytuł ten przypada:

Karolowi Złotosiowi z kl. IIIb i Filipowi Żółkiewiczowi z kl. Va!

Serdeczne gratulacje!

Konkurs „Portret Nauczyciela” rozstrzygnięty!!!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej został przeprowadzony

konkurs plastyczny „Portret Nauczyciela”.

Oto uczniowie, którzy zostali nagrodzeni:

I miejsce – Aleksandra Piwoń kl. III a

II miejsce – Adam Tomanek kl. I b

III miejsce – Amelia Kolasa kl. III b

IV miejsce – Roksana Tomanek kl. V a

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy a pozostałym uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

Rywalizacja klas o puchar Dyrektora Szkoły rozpoczęła się na dobre!

Zostały przyznane punkty za wrzesień.

Wszystkim klasom życzymy wytrwałości i powodzenia!

Opiekunowie SU

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

w roku szkolnym 2017/2018

Przewodnicząca: Patrycja Dewar kl. VI

Zastępca: Kinga Fudali kl. VI

Skarbnik: Julia Gneza kl. V a

Sekretarz: Zofia Jarek kl. VII b

Sekretarz: Weronika Bonk kl. VI

Wszystkim kandydatom do zarządu Samorządu Uczniowskiego dziękujemy za udział.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Opiekunowie SU

19 września odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie Rady Samorządu Uczniowskiego, podczas którego przedstawiciele wszystkich klas mogli zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi planu działania Samorządu.

Oto najważniejsze komunikaty:

• Przypominamy o możliwości zgłaszania swoich propozycji, wyrażania opinii i zgłaszania skarg za pomocą umieszczonej na parterze budynku szkolnego „Skrzynki skarg i życzeń”.
  • W roku szkolnym 2017/2018 nie będzie prowadzona akcja zbierania plastikowych butelek i nakrętek.
  • W bieżącym roku szkolnym każda klasa będzie miała możliwość włączenia się w proces tworzenia Szkolnej Kroniki.

Dnia 22 września nowo wybrani przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego gościli u Pani Dyrektor Agnieszki Kolasy na zebraniu dotyczącym omówienia Regulamin rywalizacji o Puchar Dyrektora Szkoły dla najlepszej klasy. Uczniowie przedstawili również Pani Dyrektor propozycje działań zaplanowanych na roku szkolny 2017/2018.