OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH,

OLIMPIADACH, ZAWODACH, TURNIEJACH

w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

 

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Biskupa Wilhelma Pluty

w Rudzie Śląskiej

 

 

L.p

Data

Ranga/szczebel             (np. szkolny, dzielnicowy, miejski, wojewódzki, regionalny, ogólnopolski, międzynarodowy)

Nazwa konkursu

Organizator

Liczba

uczestników ze szkoły

Osoba nagrodzona

Miejsce

Opiekun

1.

6.09.17

miejski

XVII Miejska Olimpiada Osób Niepełnosprawnych

 

 

Julia Forenc

(30m, sk.w dal, pchn. kulą)

1

2

3

R.Jarosz

M.Całka

M.Widok

B.Słowik

M.Waniek

R.Mośko

Łukasz Listewnik

(pchn. kula, 30m, sk. w dal)

1

3

Julia Zięba

(pchn. kulą, sk. w dal, 30m)

2

3

Patryk Czajor

(pchn. kulą, 30m)

1

3

Karolina Świtała

(30m, pchn. kulą)

2

3

Bartosz              Klonowski

(pchn. kulą, sk. w dal)m

3

Adrian Pawlik(30m)

3

Paweł Pośpiech (30m)

Denis Ślusarek, Paweł Tulik

(30m)

2

Błażej Jaszczura, Julia Melcher, Małgorzata Miastkowska

2

Szymon Toll

3

2.

11.09.17

miejski

XXIX LA Igrzyska sportowe

MOSiR

Ruda Śląska

 

Oliwia Płonka (600m)

4

D.Dobski

R.Mośko

Rafał Buchta (60m)

3

Mateusz Winny (pił. pal.)

1

Filip Żółkiewicz (pił.pal.)

2

Weronika Bonk (300m)

3

Bartosz Morka (300m)

6

Karol

Adamski (pił.pal.)

6

3.

14.10.17

szkolny

„Portret nauczyciela”

SU

 

 Aleksandra Piwoń

1

A.Niezgoda

M.całka

Adam Tomanek

2

Amelia Kolasa

3

Roksana Tomanek

4

4.

7.11.17

ogólnopolski

Z podwórka na stadion o „Puchar Tymbarku”

PZPN

awans do rozgrywek wojewódzkich,

 grupa chłopców U-10

R.Mośko

5.

16.11.17

ogólopolski

„List do taty”

Senat RP

1

Zuzanna Matura

wyróżnienie

B.Mądry

6.

22.11.17

 

 

miejski

Konkurs rodzinny, plastyczny

„Chcę Ci powiedzieć”

Młodzieżowy Dom Kultury

15

Julia Owczarek

Nagroda

I.Imańska

Zofia Jarek

Amelia Puchała

7.

19.12.17

 

 

 

 

 

miejski

„Prawdziwa przyjaźń nigdy się nie kończy”

 (literacki)

TOZ„Fauna” Ruda Śląska

8

Amelia Niekurzak

2

 

M.Wawro

Denis Ślusarek

1

„Prawdziwa przyjaźń nigdy się nie kończy”

 (plastyczny)

 

Amelia Kolasa

3

I.Imańska

Amelia Puchała

1

8.

21.12.17

miejski

Zawody pływackie

MOSiR

Ruda Śląska

 

Aleksandra

Topolewska         (25 m delfin)

 

3

R.Mośko

Jakub Melkowski (25 m delfin)

2

Oliwia Płonka          (50 m kraul)

2

9.

12.01.18

międzyszkolny

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły

SP21

10

Oskar Sidor,       Mateusz Szala, Karol Adamski, Jakub Serkowski, Łukasz Paszek, Mateusz Winny, Adrian Nowara, Filip Żółkiewicz, Damian Hajduk

1

D.Dobski

R.Mośko

10.

01.18

miejski

Koszykówka chłopców i dziewcząt

SP1

19

Kornelia Kasperczyk, Zuzanna Lenga, Klaudia Talarek, Natalia Słowik, Paulina Stawowa, Emilia Zawolik, Patrycja Dewar, Julia Gneza, Kinga Fudali,Jakub Melkowski, Adrian Nowara, Karol Adamski, Filip Żółkiewicz, Łukasz Paszek, Jakub Serkowski, Patryk Tomanek,  Mateusz Winny, Jakub Wąsik, Szymon Ślusarek

 

7-dziewczyny,               6 - chłopcy

D.Dobski

R.Mośko

11.

26.01.18

miejski

„Bezpieczeństwo           w sieci”

SP 20

6

Julia Zięba

wyróżnie-nie

B.Kowalkowska

12.

15.02.18

miejski

Biegi łyżwiarskie chłopców i dziewcząt

SP40

8

Filip Zółkiewicz,   Patryk Tomanek, Mayeusz Stępniak, Adrian Nowara, Łukasz Senek, Zuzanna Lenga, Aleksandra Topolewska, Patrycja Dewar,

4

D.Dobski

13.

20.02.18

szkolny

„Współcześni poeci piszą wiersze dla dzieci”

SP20

10

Szymon Niezgoda

Antonina Nawrot

(wybrani do etapu miejskiego)

 

Anna Janus,           Dawid Lasak

1

2

 

 

 

wyróżnie-nie

W.Mieszczanin

 

 

 

E.Zamora

S.Zdebel

14.

21.02.18

miejski

„Dni Śląski godki”

SP40

1

Patrycja Dewar

wyróżnienie

M.Wawro

15.

22.02.18

regionalny

XII Edycja Regionalnej Ligi Historycznej

SP2

Świętochłowice

3

Wioletta Malinowska, Jakub Wąsik, Paweł Tulik

3

E.Prokopowicz

16.

26.02.18

miejski

„Bo za naszą Polskę w bój”

SP24

2

Zofia Jarek

Amelia Puchała

wyróżnie-nie

B.Mądry

M.wawro