Samorząd Uczniowski

przewodnicząca: Amelia Kolasa (6b)

z-ca: Paulina Stawowa (8b)

sekretarz: Julia Margasińska (7b) , Alan Koźlik (7b)

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

mgr Dominika Barczyk
mgr Renata Jarosz
mgr Monika Widok

Drodzy Uczniowie i Rodzice, 5 listopada będziemy świętować „Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek”. Uczniowie klas I – III w tym dniu mogą przebrać się za postać z ulubionej bajki. Podczas zajęć w szkole zostaną wykonane zdjęcia.Uczniów klas IV – VIII zachęcamy również do przebrania się lub sfotografowania się z pluszakiem z ulubionej bajki. Gotowe zdjęcie należy przesłać na adres: sp21dominika.barczyk@gmail.com do 5.11 do godziny 19.00. Wszystkie zdjęcia zamieścimy na facebooku.Zachęcamy do wspólnej zabawy. Pozdrawiamy, Opiekunowie SU

“Uczniowie pacjentom z COVID-19”.

Zachęcamy do udziału w akcji SU, która polega na podarowaniu środków ochrony higienicznej i innych potrzebnych rzeczy Miejskiemu Szpitalowi w Rudzie Śląskiej. Potrzebne rzeczy to: soki, wody mineralne, oliwki, kremy do pielęgnacji (np. sudocrem), chusteczki nawilżające, podkłady na łóżka, pampersy dla dorosłych 3, środki czystości, chusteczki do nosa i ręczniki papierowe.
Rzeczy można składać w koszu umieszczonym na portierni od 01.12 do 04.12 w godzinach od 8.00 do 17.00. Prosimy o wpisanie na listę danych dziecka,( imię, nazwisko, klasa) które zaangażowało się w akcję. 
W razie jakichkolwiek pytań należy kontaktować się z opiekunami SU: p. Widok, p. Jarosz lub p. Barczyk. Bardzo prosimy o zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa w czasie pobytu na terenie placówki.