Luty 2020

Szkolandia w SP21

25 lutego w Szkole Podstawowej nr 21 miała miejsce kolejna odsłona zajęć w ramach warsztatów Szkolandia. 😃😃😃 Jak przystało na ostatki, zabawom i tańcom nie było końca. Muzyczne ciekawostki i taneczne figury były motywem przewodnim zajęć. Pod profesjonalnym okiem pań Ewy Pasieki i Izabeli Ogryzek przyszli uczniowie rozwijali swoje muzyczne zainteresowania.😃
Jak zwykle humory dopisywały wszystkim!

Konkurs recytatorski

21.02. 2020 r. odbył się Konkurs Recytatorski zorganizowany w ramach ” Dnia ślonski godki ” w Szkole Podstawowej nr 40. Naszą szkołę reprezentowała Patrycja Dewar z klasy VIII, którą przygotowała p.Mariola Wawro. Patrycja pięknie powiedziała wiersz w gwarze śląskiej „Wspomnienia po naszymu” i zajęła II miejsce w kategorii klas VI – VIII.
W tym roku miała miejsce X edycja tego konkursu. ❤️
Gratulujemy sukcesu.

Walentynki 2020

14 lutego w szkole było walentynkowo. Przedstawiciele Samorządu roznosił pocztę walentynkową. 😘 A kto się ubrał na czerwono, nie był pytany. Było miło, jakoś inaczej, bo w powietrzu unosił się zapach przyjaźni i sympatii. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za zorganizowanie tego dnia. 👏❤️ Bądźmy dla siebie dobrzy i kochajmy się przez cały rok.

Msza święta

9 lutego 2020 r. (niedziela) o godz. 10.30 w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Kochłowicach zostanie odprawiona Msza św. o beatyfikację sługi bożego biskupa Wilhelma Pluty i 110 rocznicę Jego urodzin. Serdecznie zapraszamy Wszystkich rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do udziału w tej uroczystej Mszy św.