Grudzień 2019

Wesołych Świąt

Wesołych i Spokojnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym nowym roku życzą Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Pracownicy SP 21.

Dziękujemy panu radnemu Rafałowi Wypiorowi za dostarczenie do szkoły Betlejemskiego Światełka Pokoju.

Obrady MRM

W dniu 18.12.2019 nasza reprezentantka Zuzanna Matura uczestniczyła w kolejnym posiedzeniu Młodzieżowej Rady Miasta. Został przyjęty plan pracy na rok 2020. Debatowano również na temat wykorzystania środków z Budżetu Obywatelskiego. Życzymy kolejnych owocnych spotkań.

II miejsce.

Brawo, brawo, brawo👍 Mamy wicemistrzostwo w Rudzie Śląskiej🥈

We wtorek (17.12) uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w Mini Koszykówce Dziewcząt – Igrzyska Dzieci 🏀⛹️‍♀️🏀⛹️‍♀️🏀 Serdecznie gratulujemy😀👍

Kiermasz świąteczny

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kiermasz świąteczny organizowany w naszej szkole 13 grudnia (piątek) od godz. 15.00 do 18.00🎅🎄🌲 Kiermasz świąteczny organizuje Rada Rodziców i społeczność szkolna.
Na kiermaszu będzie możliwość kupienia ciast, ozdób świątecznych, kartek świątecznych.

Sportowy czwartek w SP 21

5 grudnia w naszej szkole odbyły się zawody grupowe Miejskich Igrzysk Dzieci- Minikoszykówka Dziewcząt i Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej-Koszykówka Dziewcząt🏀.

Dziewczyny z grupy młodszej wygrały dzisiejsze rozgrywki grupowe i będą walczyły w finale miejskim. Już teraz trzymamy za Was kciuki. 👍
Grupa starsza zajęła 2 miejsce. Dziewczyny pokazały piękną grę i walczyły do samego końca 👍.
Wszyscy jesteśmy z Was dumni.

Nauczycielom wychowania fizycznego: p. Dariuszowi Dobskiemu i p. Robertowi Mośko dziękujemy za organizację dzisiejszych zawodów.

Klasowa „bombka”

UWAGA !!!
Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na „klasową bombkę świąteczną”. Każda klasa przygotowuje swoją bombkę – ozdabia szablon. Technika zdobienia dowolna ( kredki, farby, brokaty, wyklejanki itd.). Termin do 17.12.2019r. Prace należy oddać opiekunom SU. 🎅🎅🎅

„Grudzień miesiącem dobroci” 😘😘😘
Na parterze korytarza szkolnego znajdują się zadania do wykonania na poszczególne dni grudnia.
Zachęcamy do udziału wszystkich uczniów

2 miejsce w piłce ręcznej

W poniedziałek (2.12) odbył się finał Mistrzostw Rudy Śląskiej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców 🥈. Po zaciętej grze nasi uczniowie wywalczyli 2 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.

Brawo Wy!