Grudzień 2019

Wesołych Świąt

Wesołych i Spokojnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym nowym roku życzą Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Pracownicy SP 21.

Dziękujemy panu radnemu Rafałowi Wypiorowi za dostarczenie do szkoły Betlejemskiego Światełka Pokoju.

Obrady MRM

W dniu 18.12.2019 nasza reprezentantka Zuzanna Matura uczestniczyła w kolejnym posiedzeniu Młodzieżowej Rady Miasta. Został przyjęty plan pracy na rok 2020. Debatowano również na temat wykorzystania środków z Budżetu Obywatelskiego. Życzymy kolejnych owocnych spotkań.

II miejsce.

Brawo, brawo, brawo👍 Mamy wicemistrzostwo w Rudzie Śląskiej🥈

We wtorek (17.12) uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w Mini Koszykówce Dziewcząt – Igrzyska Dzieci 🏀⛹️‍♀️🏀⛹️‍♀️🏀 Serdecznie gratulujemy😀👍

Kiermasz świąteczny

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kiermasz świąteczny organizowany w naszej szkole 13 grudnia (piątek) od godz. 15.00 do 18.00🎅🎄🌲 Kiermasz świąteczny organizuje Rada Rodziców i społeczność szkolna.
Na kiermaszu będzie możliwość kupienia ciast, ozdób świątecznych, kartek świątecznych.

Sportowy czwartek w SP 21

5 grudnia w naszej szkole odbyły się zawody grupowe Miejskich Igrzysk Dzieci- Minikoszykówka Dziewcząt i Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej-Koszykówka Dziewcząt🏀.

Dziewczyny z grupy młodszej wygrały dzisiejsze rozgrywki grupowe i będą walczyły w finale miejskim. Już teraz trzymamy za Was kciuki. 👍
Grupa starsza zajęła 2 miejsce. Dziewczyny pokazały piękną grę i walczyły do samego końca 👍.
Wszyscy jesteśmy z Was dumni.

Nauczycielom wychowania fizycznego: p. Dariuszowi Dobskiemu i p. Robertowi Mośko dziękujemy za organizację dzisiejszych zawodów.

Klasowa „bombka”

UWAGA !!!
Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na „klasową bombkę świąteczną”. Każda klasa przygotowuje swoją bombkę – ozdabia szablon. Technika zdobienia dowolna ( kredki, farby, brokaty, wyklejanki itd.). Termin do 17.12.2019r. Prace należy oddać opiekunom SU. 🎅🎅🎅

„Grudzień miesiącem dobroci” 😘😘😘
Na parterze korytarza szkolnego znajdują się zadania do wykonania na poszczególne dni grudnia.
Zachęcamy do udziału wszystkich uczniów

Projektory dla naszej szkoły

Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup dwóch projektorów. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu dwie sale będą wyposażone w technologię, która z całą pewnością uatrakcyjni proces edukacyjny.

2 miejsce w piłce ręcznej

W poniedziałek (2.12) odbył się finał Mistrzostw Rudy Śląskiej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców 🥈. Po zaciętej grze nasi uczniowie wywalczyli 2 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.

Brawo Wy!