Wrzesień 2019

Bezpieczna droga do szkoły.

4 września w progach naszej szkoły gościliśmy dzielnicowych z III Komisariatu Policji w Kochłowicach: st. asp.Piotra Żukowskiego i sierż. szt. Annę Jochymczyk. Policjanci poprowadzili dla naszych najmłodszych uczniów zajęcia edukacyjne nt. bezpiecznej drogi do i ze szkoły. Dużą atrakcją okazał się policyjny radiowóz, do którego każdy mógł uczeń wejść i choć przez chwilę być „strażnikiem prawa”.

Olimpiada

4 września 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XIX Miejskiej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych. Jak zwykle było wiele radości i świetnej zabawy. Uczniowie brali udział w różnych konkurencjach sportowych i zdobyli dużo medali. Wszyscy wrócili bardzo szczęśliwi i zadowoleni. 😃☺️ Następna olimpiada za rok. Już nie możemy się doczekać. 

🙂

SP 21 RULES

Witaj w SP 21,

Dziś, 2 września w szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy, goście. Podczas uroczystej akademii 37 uczniów zostało pasowanych na uczniów klas pierwszych. 

Wszystkim dzieciom w nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów w nauce; nauczycielom wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy, pracownikom szkoły spokojnej pracy, a rodzicom zadowolenia ze swoich dzieci i dobrej współpracy ze szkołą.😀

Widok szczęśliwych dzieci, bezcenny…

Rozpoczęcie

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września 2019 r. o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej. Podczas akademii nastąpi pasowanie na ucznia klas pierwszych. Później odbędzie się krótkie spotkanie z wychowawcami w salach.
Jednocześnie informuję, że godziny mszy świętych na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci i rodziców zostaną podane w kościele w Kochłowicach podczas ogłoszeń parafialnych.